Dunlop 120/70 R17 ROADSMART F 58W

Dunlop 120/70 R17 ROADSMART F 58W

Rozmery: 120/70 R17
Dezén: SPMAX ROADSMART F
Rýchlostný index: W
Hmotnostný index: 58 (236kg)
Typ: Moto
Hodnotenie: Zatiaľ bez hodnotenia
Produkt sa už nepredáva.

Popis produktu Dunlop 120/70 R17 ROADSMART F 58W

Výsledkom dlhoročného vývoja pneumatiky Sportmax Roadsmart je vynikajúci výkon na mokru a jedinečný výkon vyžadovaný kategórií sport touring.Pneumatika udržuje vyváženosť medzi jazdnými vlastnosťami a je taktiež určená pre jazdcov GT motocyklov; ktorí hľadajú vysoký kilometrový výkon; pohodlie a tiež bezpečnosť na mokrom povrchu.Je vhodná aj pre kategórie superšport.Vysoká bezpečnosť pri zmene počasia je zaistená vďaka technológii Triple Trend Compound ( TTC ) v behúňa.Nový dezén behúňaSportmax Roadsmart má dezén behúňa s najväčším percentom drážok v celej rade pneu Sportmax.Dlhé bočné drážky boli vytvorené pre dokonalý odvod vody.Vďaka bočným drážkam poskytuje jazdcom kombináciu jazdných výhod za mokra.Po celú dobu jej životnosti má vynikajúci odvod vody vďaka hlbším drážkamRozloženie tlaku optimalizujú viacsmerové drážky a prispievajú tak k dlhšej životnosti behúňa ak rovnomernému opotrebeniu.Sportmax Roadsmart je vďaka novému dezénu vyrovnaný s výslednými silami pri zatáčaní; brzdení a akcelerácii vzniknutých pri rôznych uhloch náklonu

Motopneu Dunlop

Značka Dunlop bola založená v roku 1985. Spoločnosť je pokračovaním existujúcej firmy Dunlop Rubber od roku 1889.

Firma patrí na 75% spoločnosti Goodyear Tire and Rubber Company. Zvyšnými 25% je vlastnená spoločnosťou Sumitomo Rubber Industries.

Dunlop je jedným z popredných výrobcov pneumatík. Spoločnosť má vynikajúcu povesť medzi zákazníkmi. V ponuke firmy sa nachádzajú výrobky vysokej kvality, strednej triedy, HP a UHP. Spoločnosť získala rady úspechov v nezávislých testoch pneumatík.

Parametre a špecifikácia

Dezén
SPMAX ROADSMART F
Šírka
120
Profil
70
Priemer
17
Rýchlostný index
Čo je rýchlostný index?
W
Hmotnostný index
58 (236kg)
Typ
Moto
Hlučnosť
, (,)
Výrobca

Hodnotenie našich zákazníkov

Hodnotenie našich zákazníkov

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý a napíšte novú recenziu.

Napísať novú recenziu