Náhradná náplň pre Slime Smart Repair 473ml

12,90 € s DPH

skladom 6 ks

+ -
ks

Popis produktu

Náhradná náplň pre polo-automatickú opravnú sadu "Smart Repair". Súčasťou balenia je aj hadička, ktorá slúži k jednoduchej aplikácii tmelu do pneumatiky.

SLIME je 100% ekologicky odbúrateľný prípravok. V pneuservise stačí pneu vypláchnuť vodou, vysušiť a opraviť štandardným spôsobom. SLIME neničí Vašu pneu a v pneuservise nemajú problémy Vašu pneu štandardne opraviť.

Chemici Slim vyvinuli špičkový moderný systém ekologicky šetrných vlákien, lepidiel, polymérov a patentovanej tuhnúce zložky, ktoré sa spájajú a vyzrážajú, čím utesní prierazy do (6mm) u bezdušových pneumatík a (3mm) u pneumatík s dušou. Mriežka z vlákien Fibre-Seal spolu s viskózny látkou, ktorá slúži k ich lepšiemu rozkladanie, tesne priľnú k akejkoľvek poškodenej oblasti; vytvárajú elastickú a trvanlivú záplatu a zabraňujú defektom.

Rady Slime

 1. neskladajte pneumatiku
 2. nečakajte na odťah
 3. nezostaňte stáť stanú, keď ostatní idú
 4. opravte defekt za 15 minút alebo aj rýchlejšie
 5. šetrite palivom: používajte kompresor a udržujte pneumatiky dobre nahustené

Smart Repair obsahuje

 • Tesniace prípravok Slime 473 ml s technológiou Fibre-Seal™
 • Výkonný 12 V kompresor s manometrom: nahustí stredne veľkú pneumatiku za 7 minút
 • 2 "hadicu s rýchloupínaním
 • Dlhý napájací kábel pre pripojenie do auto zásuvky
 • Nástroj pre vybratie vložky ventilu a plniacu hadičku
 • Adaptéry pre pneumatiky, lopty, hračky, matrace a ďalšie nafukovacie predmety
 • Kompletný návod na použitie

UPOZORNENIE:

U pneumatík určených pre vyššie rýchlosti (nad 100 km/h) prípravok používajte len k opravám (s výnimkou pneumatík prívesov). Pri použití na predných kolesách alebo na všetkých štyroch kolesách môže spôsobovať výrazné vibrácie. Pre zaistenie bezpečnosti nechajte opravenú pneumatiku čo najskôr odborne skontrolovať. SLIME nedokáže opraviť bočné prierazy alebo pneumatiky s poškodenou pätkou; nemal by sa používať u pneumatík s chybným ventilom alebo poškodeným ráfikom. Pri práci s prípravkom je nutné používať ochranu očí.